Консультація
Прийом дзвінків 24/7
no image

Про нас

Смерть близької людини — це важка втрата, яку складно прийняти і пережити. Якщо Ви опинилися на сторінках нашого сайту, значить у Вас сталось горе і наше завдання допомогти організувати кремацію або похорон за низькими цінами, якісно та в короткий термін.

Агентство ритуальних послуг «Ангел» працює без посередників, чесно, за низькими цінами. У нас прозорі відносини з нашими замовниками, жодних прихованих цін, платежів та нав’язування послуг, все строго за прейкурантом, Ви оплачуєте тільки ті послуги, які Вам потрібні та все. У нас низька ціна на економ пакет кремації та похорону. Зверніть увагу у нас великий магазин та широкий вибір ритуальних товарів, у нашому магазині є все, що потрібно для похорону: одяг для покійних, вінки, ритуальні стрічки на вінки, хрести, труни тощо.

Похорон — складний обряд, що вимагає вирішення близькими та родичами безлічі проблем: на якому цвинтарі ховати, яким транспортом доставити тіло та родичів, які ритуали дотриматись тощо. Ми допоможемо Вам у всьому, що стосується похорону, тому що надання ритуальних послуг – це наша професія.

Наше похоронне агентство надає широкий спектр ритуальних послуг у Запоріжжі та області, а саме:

  1. Оформлення всіх документів для кремації, похорону, вантажу 200;
  2. Надання катафального транспорту (власна база);
  3. Відправлення вантажу 200 та його зустріч із подальшим похованням, репатріація тіла померлого до місця поховання будь-якими видами транспорту (автомобільним, авіавіаційним та залізничним транспортом) у будь-яку точку світу;
  4. Організація похорону, поховання труни з тілом на цвинтарі;
  5. Організація кремації, з подальшим похованням скриньки;
  6. Організація елітних поховань (vip похорон);
  7. Надання ритуального приладдя (труни, вінки, хрести, цинкові труни для вантажу 200 та весь спектр ритуальних товарів).

Наші досвідчені та чуйні агенти допоможуть Вам зорієнтуватися у цей важкий для Вас час. 

Отримати консультацію з питань:

  • Поховання та кремації, виклик агента додому;
  • Транспортування вантажу 200 на ближні та дальні відстані;
  • З питань відправлення та доставки вантажу 200 (у цинковій труні)

На сторінках нашого сайту Ви знайдете для себе корисну інформацію без рекламних прикрас.

Безумовно, втрата близької людини для родичів покійного – непоправна втрата, проте можна зробити його проводи в останній шлях менш болючими, організувавши все якісно, ​​з дотриманням ритуалу. Агентство ритуальних послуг «Ангел» має величезний досвід у проведенні всіх заходів, пов’язаних із похоронною справою у Запоріжжі та Запорізькій обл.

Ми готові надати всі необхідні ритуальні послуги (похорон, вантаж 200 (відправка та зустріч), кремація)провести безкоштовні консультації, виїзд агента додому безкоштовно, допомогти вирішити ті питання, які не можуть вирішити самостійно рідні та близькі покійного. У будь-якому випадку, необхідно буде купувати ритуальне приладдя, замовляти транспорт і буде набагато простіше зробити це в одному місці.

Обов’язково вимагайте у агентів статутних документів або свідоцтв  Підприємця !!! Уточніть адресу ритуальної служби та наявність магазину. Дуже багато агентів-посередників!!!

Тільки якісні товари

Ми знаємо що робити - просто довіртесь

Залиште запит і наші спеціалісти неодмінно Вам допоможуть

Замовити консультацію